ZÁKLADNÍ ŠKOLAChyňava, 267 07 Malá Strana 158

Sportujeme

V červnu vrcholí naše snažení v hodinách tělesné výchovy.  V pondělí 13.6.2022 proběhlo sportovní dopoledne pro všechny žáky na fotbalovém hřišti. Opět pro nás připravili Steinerovi. Moc děkujeme. Byli jsme všichni pochváleni za výsledky a snahu. Nikdo to nevzdával. V úterý 14.6. nejlepší dívka a hoch z každé třídy bojovali v Berouně na Atletických závodech nejmladšího žactva. Všichni jsme se moc snažili, ale na lepší než 9. místo to nestačilo. Přesto jsme dosáhli i zajímavých výsledků – Míša Vacina byl nejlepší ve skoku do dálky ( 3. ročník), naše výkony byly hodně vyrovnané. Podívejte se na výsledky. Ještě nás čeká T-MOBILE  olympijský běh 22.6.2022 na fotbalovém hřišti. Celý školní rok jsme plnili disciplíny Sazka olympijského víceboje a teď čekáme na diplomy a zhodnocení našich výsledků.

foto a výsledky  Atletické závody Beroun