ZÁKLADNÍ ŠKOLAChyňava, 267 07 Malá Strana 158

Vánoce v DD Unhošť

Vážení rodiče, moc vám děkujeme za spolupráci při plnění vánočních balíčků pro klienty domova pro seniory v Unhošti. Níže si můžete přečíst poděkování, které z Domova Unhošť zpřišlo. Fotky spokojeným babiček a dědečků mluví za vše.

Moc rádi bychom tímto příspěvkem chtěli poděkovat ZŠ a MŠ Chyňava, seniorskému klubu Chyňava, učitelskému sboru a také v neposlední řadě rodičům všech žáků za nádherné dárečky pro naše klienty. Také bychom chtěli mockrát poděkovat p. Mgr. V. Hamouzové za zprostředkování této skvělé každoroční akce, která naše klienty vždy potěší.

 Spousta cukroví, balíčky i přáníčka udělaly všem našim klientům radost. Nesmírně si toho vážíme!

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za krásného Ježíška!!!

Vánoce v DD Unhošť