Vážení rodiče,
dne 22. 6. 2026 rada obce schválila od školního roku 2026/2027 navýšení měsíčního poplatku o padesát korun za školní družinu na částku 300,-Kč.
Došlo také k mírnému navýšení poplatku za dítě v MŠ.
Režim úhrady zůstává zachován.
Výpis usnesení RO ze dne 22.6.2026
