ŠKOLNÍ DRUŽINAChyňava, 267 07 Malá Strana 158

VÁNOČNÍ DRUŽINOVÁ „ŠOU“ – 13.12.2022

Milí rodiče,

toto úterý 13.12. od 13.30 do 15.00 hod. pořádá naše školní družina akci v dělnickém domě. Pro děti jsme připravili soutěže na jednotlivých stanovištích se závěrečnou diskotékou.
Děti, které se „ŠOU“ nemohou nebo nebudou chtít účastnit, si prosím vyzvedněte nejpozději do 13.15 hod., ostatní děti po 15 hodině. Po zkušenosti z minulé akce v dělnickém domě bych Vás ráda poprosila, abyste si děti nevyzvedávali před dělnickým domem, ale čekali na ně až před školou.
Pro tuto akci není z Vaší strany nic potřeba. Sladkosti na odměny pro děti nám zbyly z minule a co se týče oblečení, nechám vše na vás, resp. na Vašich dětech. Dejte jim cokoliv, v čem se cítí dobře a pohodlně nebo cokoliv, v čem způsobí rozruch  Kreativitě se meze nekladou, ale klidně mohou zůstat oblečené v tom, co budou mít v ten den na sobě ve škole.
Závěrem bych Vám všem chtěla poděkovat za báječnou spolupráci při vyzvedávání dětí minulý týden při jarmarku.
Za tým školní družiny
Lenka Macháčková